Ahoj dámy a milovnice Pole dance,

pojďte diskutovat na téma, které se mi zdá docela zajímavé-jak je to s váhou tanečnice na tyči? Je pravda, že čím lehčí a štíhlejší tanečnice je, tím rychleji se učí a tím je ve zvládání prvků úspěšnější? Zřejme se shodneme na tom, že vypadá ladněji, i když i plnější tanečnice vypadá krásně (koukněte na Amber http://www.youtube.com/watch?v=0fwI50t3yyc).

A je to tak, že když vážím méně, je pro mne jednodušší šplh a všechny prvky, kde se přitahuji rukama, protože zkrátka přitahuji menší váhu? Nebo naopak, když vážím více, mám také více síly a tyto prvky mi jdou lépe?

Co myslíte?

Já sama si na tyči občas připadám trochu nemotorně, a tak přemýšlím, čím to je :-) Možná spíš tím, že nemám základy gymnastiky a že to dělám opravdu jen krátce :-)

Zobrazení: 905

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Ahoj :)

pole dance sice nedělám-znám ho jen z internetu, v mém okolí sem zatím nenašla fitko, kde by se mu věnovali. Ale myslím, že záleží na zkušenostech, síle, pružnosti a ladnosti. samozřejmě, že vychrtlice by zvládla jen začátečnické kroky a dál by něměla sílu a nproti tomu baculka by sílu měla, ale pružnost, ohebnost, ladnost? Určitě jsou i takové, které mím úvahám vybočují a jako vyjímky potvrzují pravidlo :) Myslím, že štíhlá sportovní postava bez vylezlých kostí po těle a bez faldíků je naprostý ideál (nás všech :D nebo drtivé většiny)

Asi pujdu na zahradu k věšáku na prádlo a zkusím to abych tady jen neseděla a nauvažovala o tom "Jaké to je".

Ahojky, já jsme si pořídila domů tyč, nejsem vychrtlina ale ani nejsem tučnovina :))) myslím si že síla ohebnost se získává na tyči velice rychle chce to posílit ruce a hodně trénovat :) Ale taky samozřejmě záleží na tom jak moc dobře se přitom cítíš..sebevědomí dodává na kráse :)

Díky oběma za názor :-) Souhlasím, že žena je navenek krásná tak, jak se cítí. Dobrý vnitřní pocit sama ze sebe a zdravé sebevědomí je to nejlepší..ale to už jsme u jiného tématu :-) Jak často, Terko trénuješ?

Ahoj, zdravím!

Dělám flirtdance asi 4 roky a musím říct, že je to dřina jako prase. Pamatuju si na začátky, kdy jsem domů chodila celá bolavá. Ale když se ohlídnu, tak vím, že to stálo za to, protože to, co mi tenhle sport dává je prostě k nezaplacení! Chce to jen vytrvat a nevzdávat se! Pro mě je to totál droga! Co se týče oblečení, stačí něco pohodlnýho a sexy. Pro nás náročnější, co už to děláme nějaký ten pátek, pak spíš kompletek s prodyšnou funkcí a sexy image. Mrkněte sem, mají super taneční oblečení , tak to zčkněte a uvidíte sami :) Jinak sportu zdar a hurá do toho!!!

Žofka

No, před par mesici jsme mohli videt na netu ze to delal i pomerne silnejsi slecna a jak ji to slo, takze za me asi není rozhodujici jen bych si dala pozor na vyber tyče, pokud by to chtel někdo praktikovat doma, ale pro zacatky je urcite lepsi chodit do studia

Členové

© 2017   Created by __.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby