Milé tanečnice Pole dance,

pořídila jsem si domů taneční tyč z centra tance a tímto nabízím možnost slečnám začátečnicím (jako já:-) či klidně i pokročilejším domluvit se a trénovat spolu u mě doma. Po tyči jsem toužila dlouho a marně jsem sháněla někoho, kdo ji doma má a u koho bych příp. mohla trénovat a teď, když ji mám doma, chtěla bych to někomu umožnit. Můžeme se jakkoli domluvit, těším se a pěkné dny přeje An:-) Tímto dávám také podnět k zamyšlení, zda by nebylo velmi žádané v centru tance na Palmovce zřídit v týdnu "tréninkové hodiny", kdy by tanečnice na hodinu či více mohly za poplatek chodit samy trénovat na tyče...Myslím, že by o to určitě zájem byl a je škoda, pokud sál v některé hodiny zeje prázdnotou.

 

 

 

Zobrazení: 241

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Ahoj, muzu se zeptat, odkud mas tyc???

Diky Lucie
Ahojky, mám tu samou, jako ty-z tanečního obchodu, z Palmovky a tedy zatím s ní mám celkem dobrou zkušenost-to mě docela šokovalo, že ti praskla ta horní část (jak píšeš ve svém příspěvku na fóru)-mně "jen" začal padat ten silikonový proužek, který je obtočen okolo horní části a tyč má díky němu údajně lépe přilnout ke stropu (a nedělat stopy), ale po sundání proužku tyč , zdá se, drží lépe. Ale jinak se mi uvolňuje stále, je potřeba pravidelně tyč dotahovat, jednou za čas se stane, že se celý talíř nahoře trochu uvolní a začne se posouvat, ale stačí to dotáhnout a je to. Jen mám problém ji znovu rozložit, mám ji smontovanou velmi pevně:-). Hodně štěstí u tebe!
Ahoj tak já bych někdy přišla. Dáda
Ahojky, napiš mi na agnes3@centrum.cz a domluvíme se. An
Ahojky a odkud prosím si ja si chci tedkom taky pořidit tyč a sháním někde jestli se nevyučuje strip u tyče :)
Ahoj mám dotaz včera sem se bavil s kámoškou co dostala tyč od jiný holky a řekl jsem o tom svý přítelkyni a ta by jí chtěla taky. Tak sem se chtěl zeptat kde se to shání můžete mi napsat kde to splašim? Předem díky za odpověď Karel (popř. mi napište na qkc@seznam.cz)

Ahoj, tak snad jediné místo v Praze, kde si tyč můžeš prohlédnout a pak rovnou koupit (ale možná se musí objednávat) je v Centru tance na Palmovce. Tato tyč je asi nejlepší, co je zatím u nás k sehnání. Dá se objednat i tady: http://tanecniobchod.cz/dopl/flirt-dance-tanecni-tyc-mobilni.html.

 

Skvělí díky moc.

Nejaktivnější členové 

Členové

© 2018   Created by __.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby