Dobrý den,

zakoupila jsem přes net taneční tyč na Pole Dance přes www.tanecniobchod.cz,

Máte s ní někdo zkušenost?????

Při montování /postupovala jsem přesně podle návodu/ - při konečném utahování horního dílu mi praskla konečná "poklice", která má držet tyč u stropu:(((

V pondělí ji budu nucena reklamovat, snad mi vyjdou vstříc, o tyč stojím, ale o bezpečnou.

Takze doufam, že mi pošlou novou část...nebo mám požadovat uplně novou tyč, co myslíte?

Vzhledem k tomu, že mám v plánu v příštích dvou měsících koupit až 20ks, tak bych ráda bezpečné tyče...

Lucie

Zobrazení: 2430

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Držím palce s reklamací, podle mě se jedná o dost zásadní závadu, za kterou ty nemůžeš (mně se nic takového nestalo), takže ti podle mě vyjdou vstříct a mohli by ti vyměnit jen ten jeden díl...dej pak vědět, jak to dopadlo...
AHoj!

Tak nastesti jsou velice ochotni a poslou mi novy dil. Akorat mam trochu strach a pochybuji o jeji kvalite...Ty ji mas? Jak dlouho?? A jsi spokojena??? Budu ji mit postavenou na koberci, tak doufam, ze bude spravne drzet...

Diky za odpoved:)
Bezva. Ne, neboj se, myslím, že je to docela dobrá tyč, alespoň v rámci možností, jsem velmi ráda, že máme možnost takto docela jednoduše si ji pořídit domů. Mám ji tak tři měsíce a jsem spokojená až na drobné nesrovnalosti, jak už jsem psala-odlepil se mi silikonový proužek z horního talíře, ale tyč, zdá se drží bez nej i lépe a pak je potřeba ji jednou za čas utáhnout, protože tréninkem se lehce vytáčí a pak se mi nahoře jednou za čas uvolní. To pak stačí jen dotáhnout. A mám ji také na koberci a v tom žádný problém není. Jaký stupeň pokročilosti jsi? Hodily by se mi společné tréninky, co ty na to?

ahoj holky, já rozhodně bych si koupila tyč i s montáží, již je spousta firem které to nabízejí za velmi výhodné ceny (například: https://www.facebook.com/poledancetyc?ref=hl ). Tyče je rozhodně dobré si pořizovat z pevných materiálů jako je nerez, ocel a pod., aby nedošlo k výše uvedenému a následně k úrazu na nějaké hodině. 20 tyčí je už dost velká objednávka a ta by tedy na 100% měla proběhnout i s montáží a výhodnější cenou.....

Doma bych si na poledance asi netroufla, uz kvuli vyberu te tyce, a staci mi chodist do studia v Praze, tam jsem spokojena a taky bych to doma nemohla delat sama, takhle ve studiu jsme babinec a je dobra atmosfera

Členové

© 2017   Created by __.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby