Informace

FLIRT DANCE

Web: http://www.centrumtance.cz/flirtdance
Členové: 7
Nejnovější aktivity: 25. 12. 2016

Objevte v sobě ženu

Všechny jsme někdy viděly videoklip nebo kousek z koncertu současných hvězdných zpěvaček jako Beyonce, Shakira nebo Christina Aquilera. A ruku na srdce, asi každá z nás si někdy pomyslela, jak to ty holky dělají, že jsou tak sexy?
Krom toho, že za nimi stojí tým vizážistů, trenérů a choreografů, mají proti nám jednu obrovskou výhodu. Pochopily, že být sexy dneska letí a ví, jak na to.

Působit sexy znamená především věřit sama v sebe. Dávka zdravého sebevědomí v kombinaci s taneční průpravou a vybráním těch správných pohybů, udělá z každé z nás sexy ženu.
A o tom je Flirt Dance. Představuje spojení tance, tvarování postavy a upevňování pozitivního pohledu na sebe sama.
Prakticky má výuka Flirt Dance tři části. První a také tou nejzákladnější je S Faktor. Nový tanečně posilovací a protahovací program, který k nám přichází z USA, kde je velmi populární. Ale pronikl již i do Evropy, kde mu propadly ženy v Anglii, Chorvatsku nebo například Polsku. V současné době ho začínají poznávat i ženy a dívky v České republice a nutno podotknout, že úspěšně.
S Faktor je inspirován několika směry. Části z jógy, baletu a pilates jsou aplikovány do prvků ze striptýzového tance a tance u tyče. A přiznejme si, která z nás si někdy nechtěla vyzkoušet striptýzový tanec nebo tanec u tyče? Ale pozor! Na hodinách S Faktoru, potažmo Flirt Dance po Vás nikdo nebude chtít odkládat části oděvu. Je důležité si uvědomit, že kvalitní striptýz je především tanec, který dokáže být velmi svůdný, ale přitom nemusí být nutně vulgární. V USA propadly S Faktoru i hvězdy jako Kate Hudson, Lindsay Lohan, Teri Hatcher (Lois Lane v seriálu Superman, Zoufalé manželky), Lisa Rinna (Melrose Place), Vivica A. Fox (Kill Bill), Tanya Newbould (X-Men) a další.
Ale S Faktor je jen základ. Další částí Flirt Dance jsou vybrané prvky z latinskoamerických a orientálních tanců. A to už se dostáváme k těm výše zmíněným pěveckým hvězdám. Snad všechny dnešní pěvecké superstar ženského pohlaví, které produkují taneční hudbu, na svých koncertech tančí velmi svůdné choreografie ve kterých se čím dál víc objevují figury z latinskoamerických a orientálních tanců. Vzniká tak spojení, které rozvíjí ženskost, která se skrývá v každé z nás.
Tanec sám o sobě dokáže být velmi krásný a svůdný a nemusíte přitom být žádná superstar. Stačí si zvednout sebevědomí, naučit se ty správné prvky a užít si ho. Pak jistě budete hvězdou každé párty a s postupem času rozvinete své zdravé sebevědomí natolik, že zaujmete všude, kde se objevíte.

Lektorky Flirt Dance jsou velmi pečlivě vybírány a školeny. Každá je jiná a tím pádem i lekce, které strávíte pod jejich vedením budou jiné. Spojují je základní prvky, ale náboj už v sobě musíte objevit za pomoci lektorky sama. Proto prosíme, abyste se pečlivě seznámila s naturelem jednotlivých lektorek a vybrala si tu, která vám bude sedět nejvíc. Připravili jsme pro vás množství seminářů, na kterých si můžete vyzkoušet styl výuky jednotlivých lektorek. Využijte toho!!!

Diskusní fórum

Flirt dance - OBECNÁ DISKUZE

Zahájeno uživatelem __ 21. 4. 2009

Flirt dance - Ostatní lokality

Zahájeno uživatelem __ 21. 4. 2009

Flirt dance - Mladá Boleslav

Zahájeno uživatelem __ 21. 4. 2009

Flirt dance - Ostrava 1 odpověď 

Zahájeno uživatelem __. Poslední odpověď uživatele Leni 6. 8. 2010.

Flirt dance - Jablonec nad Nisou

Zahájeno uživatelem __ 21. 4. 2009

Flirt dance - Brno

Zahájeno uživatelem __ 21. 4. 2009

Flirt dance - Plzeň a okolí

Zahájeno uživatelem __ 21. 4. 2009

Flirt dance - Praha a okolí

Zahájeno uživatelem __ 21. 4. 2009

Kurzy Centra Tance - Flirt Dance

Načítání… Načítání informačního kanálu

 

Členové (7)

 
 
 

Členové

© 2018   Created by __.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby