Blíží se konec srpna a to znamená jediné: konec léta, konec prázdnin, první školní den a domácí úkoly. Obchody jsou přeplněné zvýhodněnými nabídkami penálů, pravítek, sešitů a spoustou dalších nezbytností. Není však třeba se na toto období dívat tak černě! Chceme do něj vnést školákům trochu světla a dát jim důvod, proč se na září těšit.


Nový školní rok totiž znamená také nové kurzy tance pro děti a juniory. Centrum Tance je taneční škola s již patnáctiletou tradicí, která nezapomíná ani na děti - od nejmenších až po ty odrostlejší. Cíl projektu Tanec pro děti je jednoduchý: chceme v dětech probudit lásku k pohybu. Po celodenním sezení ve škole tak děti dostávají možnost rozhýbat se, vybouřit, vydovádět a zároveň se naučit něco nového.

 

Kurzy jsou rozdělené podle tanečních stylů a také podle věkových kategorií tak, aby jim lektor mohl přizpůsobit výuku a děti pak byly mezi svými vrstevníky a cítily se co nejlépe. Pro pražské předškoláky je připraven speciální program tzv. Sobotníčků. Každé sobotní dopoledne může vaše ratolest strávit tancem, cvičením, kreslením, zpíváním a výukou angličtiny. Maminky zase ve stejném čase mohou navštívit kurzy latinskoamerických tanců.

 

Školákům se pak věnujeme v dětské (od 6 do 10 let) a juniorské (od 11 do 15 let) taneční akademii a to nejen v Praze ale nově také v Brně a Plzni. Vybírat můžete z mnoha tanečních stylů. Break dance či brazilské tanečně-bojové umění capoeira podporují svalovou rovnováhu a celkové zpevnění těla, latinskoamerické tance, street dance nebo moderní tance tříbí taneční projev a zumba zase dává prostor k pořádnému dovádění. Všechny kurzy dětské a juniorské taneční akademie vedou k rozvoji tanečních dovedností, zlepšení pohybové koordinace a celkovému soustředění. Učí děti týmové spolupráci, kreativitě i disciplíně.


Jedním z největších přínosů Tance pro děti je ale navazování nových přátelství a seznámení s lidmi, které spojuje společný zájem. To, že se tento záměr plní, dokazuje úspěšnost letního tábora, který se letos konal již potřetí. Děti z pravidelných kurzů se tak mohly setkat také během prázdnin a strávit příjemný týden s tancem ve společnosti kamarádů a oblíbených lektorů.

Umožněte také vy svým dětem, aby poznaly nové kamarády, rozvinuly svoje dovednosti a dostaly příležitost k sebevyjádření prostřednictvím tance. Tanec pro děti to vše přináší! Více na www.tanecprodeti.cz .

Zobrazení: 114

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Tanec.cz!

Přidejte se ke komunitě Tanec.cz.

Členové

© 2018   Created by __.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby