Konečně nějaké DVD Zumba na českém trhu - co vlastně obsahuje?


Píšu Vám pár řádek o DVD Zumba, které se na těchto stránkách inzeruje. Už dlouho jsem nějaké DVD Zumba sháněla a tohle vypadalo celkem dobře. Proto jsem se rozhodla nejen udělat si radost, ale také podělit se s vámi o pár postřehů. Toto DVD Zumba jsem koupila na http://www.tanecniobchod.cz.Set čtyř Zumba DVD přináší všechny nejdůležitější, základní kroky programu ZUMBA. Navíc obsahuje také speciální edici posilovacích cviků, které formují všechny významné svalové skupiny a krátký program pro děti. Celý komplet zajišťuje zvládnutí základní úrovně a vytváří vhodné doplnění pravidelných hodin. Je neocenitelnou pomůckou pro všechny, které ZUMBA zaujala a rádi si procvičí jednotlivé kroky a prohloubí svou techniku i doma. Set nabízí několik cvičebních programů různých úrovní, které lze přizpůsobit momentální kondici a náladě.Sada DVD Zumba zahrnuje kolem 140 minut cvičení, nejde pouze o jednu šedesátiminutovou ukázkovou lekci. Zakladatel programu ZUMBA, Beto, provází domácí nadšence během cvičení ve španělštině, jeho mluvené slovo je doplněno i anglickou verzí. Texty nejsou nijak náročné, rozhodně není třeba se obávat neporozumění. Na všech dílech spolupracovala také dlouholetá americká fitness trenérka Natalie Brabner, jejíž odbornost se projeví zejména ve třetím dílu zaměřeném na tvarování postavy.První DVD Zumba obsahuje postupný návod krok za krokem šesti tanců – salsy, merenque, samby, reggaetonu, flamenga a cumbie. Beto spolu s Natali vysvětlí a názorně ukáže základní krůčky a pohyby paží, které následně spojí do jednoduchých tanečních kombinací. Mezi prvky nechybí oblíbené Beto’s shuffle či „mačeta“ v cumbii. Pro pokročilejší tanečnice a tanečníky je zde vysvětlena i samba a flamenco patřící mezi tance ZUMBA basic steps

2.

Druhé DVD Zumba nabízí ucelený ZUMBA trénink a propojuje základní krůčky z prvního dílu se složitějšími pohyby celého těla – paží, nohou i boků. Celá série začíná merenque-hiphop, následuje calypso, flamengo, salsa, reggaeton, hiphop kombinovaný s bellydance a sambou a závěrečnou relaxaci. Beto se nespokojí s málem, aby zachoval náladu párty i při domácím cvičení, tančí se skupinkou šikovných tanečníků a tanečnic.

Třetí díl DVD Zumba se zaměřuje na posílení problematických tělesných partií a umožňuje efektivně tvarovat postavu. Tento program doplňuje to, na co v hodinách nezbývá čas – zabývá se postupně všemi tělesnými partiemi a krok za krokem nabízí návod na jejich posílení. Ke cvičení potřebujete pouze podložku, cvičení probíhá na zemi.ZUMBA POWER, posledníZumba DVD této série nabízí klasickou hodinu Zumby i pro domácí cvičení! Obsahuje účinný warm up (rozcvičku), velké množství tanečních variací – merenque, cumbii, salsu, hiphop kombinovaný s bellydance a sambou, reggaeton – cumbii a závěrečnou relaxaci. Hodinou provází nejen Beto, ale i sympatická Jenny de Guzman, která video vhodně doplňuje anglickými pokyny.


Závěrečnou část DVD Zumba tvoří bonusové video určené dětem. Jde o základní ukázku Zumbatomic, čili programu určeného přímo pro nejmenší.A ještě jedna vychytávka. Když vyplníte v košíku eshopu (tady je link: http://www.tanecniobchod.cz/dvd-zumba-fitness.html) slevý kod ve tvaru Zumba.cz. Dostanete slevu 5%.
Zobrazení: 4932

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Tanec.cz!

Přidejte se ke komunitě Tanec.cz.

Komentář přidal(a) Eva Capouchová dne 21.Srpen.2010 v 20:19
Nefunguje mi odkaz do tanečního obchodu...prosím jestli můžete napište jiný pokud je...

Nejaktivnější členové 

Členové

© 2018   Created by __.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby