Prožijte fantastický víkend s tancem na Vysočině

Jaro je už naplno tady a my si můžeme začít užívat přírody, která se rychle probouzí ze zimy, jež jakoby k nám letos ani nechtěla. Sněženky hrají na zahrádkách prim a hlavičky začínají vystrkovat i jiné jarní květiny. Co nevidět se stromy obsypou malými svěže zelenými lístky. Na venkově bude nádherně!

Myslím, že stejně jako já, bude mít mnoho z vás chuť vyjet z města do krásné přírody. Ideální možnost skýtá víkend, který jsme naplánovaly s lektorkou salsy Janou Bumbálkovou a prima kolegyněmi z administrativy Centra Tance. Jedeme první víkend po Velikonocích, tedy koncem dubna, do malé obce Tři Studně v srdci Vysočiny. Vesnička se nachází v Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy

Ubytování je zajištěno ve skvělém hotelu U Loubů, který nabízí nadstandardní vybavení a dobrou kuchyni, díky které se budeme bezpochyby všechny cítit rozmazlované. Po tanečních lekcích si užijeme krásný bazén, nebo ještě více potrápíme tělo v místním fitness centru. Chybět rozhodně nebudou i vycházky po okolí Třech studní.

Přidejte se k nám a naplánujte si víkend, na který se budete těšit! Program je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Tančit se bude flirt dance a salsa.

Termín: 25.4. - 27.4.2014

Místo: Tři Studně

Cena: 2390 Kč (ubytování, polopenze, tanec, bazén, fitko)

Více informací najdete zde.

Těšíme se na vás!

Zobrazení: 125

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Tanec.cz!

Přidejte se ke komunitě Tanec.cz.

Nejaktivnější členové 

Členové

© 2018   Created by __.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby