Světoznámá lektorka pole dance Viva Vee opět v červenci navštíví Prahu a přiveze sebou nové choreografie a svůdné taneční variace. Že nevíte, co je pole dance? Je to rekreační tanec u tyče vhodný pro každou ženu, která chce zvýšit svůj sex-appeal, zpevnit tělo a rozvíjet své pohybové schopnosti. Tanec u tyče už dávno není doménou nočních klubů, ale přenesl se do tanečních škol a fitness center. Stal se z něj regulérní způsob udržování kondice, který současně zvyšuje sebevědomí ženy. Hodiny pole dance mohou české tanečnice již druhý rok navštěvovat například v Centru Tance.


Viva Vee pochází z Malajsie, ale nyní žije a pracuje v Londýně, kde vlastní taneční studio specializované na tanec u tyče Viva Vertical. Po celém světě vyučuje Exotic Pole Dance, Pole Dance Fitness a dokonce i akrobacii a tzv. Chinese Pole. Pojem Exotic Pole Dance znamená tanec u tyče ve svůdném či kabaretním podání, naopak Pole Dance Fitness je spíše sportovní disciplína, díky které ženy i muži posilují svaly končetin, břicha a zad. Chinese Pole jsou techniky práce s tyčí, při kterých se díky speciální obuvi po tyči šplhá a do sestav se začleňuje mnoho akrobatických prvků. Viva Vee pravidelně pořádá různé workshopy např. v New Yorku, Hong Kongu, Londýně a Malajsii.


Tato drobná Malajka bude v Praze vyučovat klasický kabaretní pole dance, kombinace tance u tyče s židlí a představí českým ženám techniky „duopole“, při kterých tančí společně dvě tanečnice na jedné tyči. Workshopy Vivy Vee budou pořádány 24.7.-25.7.2010 v Centru Tance současně s Let’s Dance Prague International Festival 2010.


Další informace o workshopech Vivy Vee:
http://www.centrumtance.cz/tanec/UdalostBig.asp?udal_uid=%7b8181866...


www.letsdance.cz

Viva Vee v kabaretním pole dance:

">

Zobrazení: 543

Přidat komentář

Chcete-li přidat komentář, musíte být členem komunity Tanec.cz!

Přidejte se ke komunitě Tanec.cz.

Nejaktivnější členové 

Členové

© 2018   Created by __.   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby